O nas

Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się od 2008r przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie konstrukcji stalowych i usług ślusarskich znajdujących zastosowanie w budownictwie i jako centra rozrywkowe , logistyczne, usługowe, komercyjne i reklamowe. Oferujemy zindywidualizowane rozwiązania, dopasowane do wymagań i potrzeb naszych Klientów.

Dzięki własnym, doświadczonym i stale podnoszącym swoje umiejętności ekipom monterskim, z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne na terenie całego kraju. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych prac, terminowość i rzetelność.

Naszym celem jest systematyczny rozwój firmy oraz umacnianie pozycji na rynku. Misją firmy jest dostarczenie Klientom usług najwyższej jakości, w możliwie najkrótszym czasie.

Firma BallStall dała się poznać od najlepszej strony z wykonywania konstrukcji stalowych, ogólnobudowlanych takich jak: bramy przesuwne i rozwierane, schody, balustrady, dachy. Obecnie BalStal poszerzył swoją działaność. Wykonujemy prace remontowo-budowlane, ślusarskie. Ponadto zajmujemy się serwisowaniem małych i dużych obiektów. Dodatkowo wykonamy na Państwa życzenie pielęgnację obiektów zielonych oraz wszelkie/podstawowe prace ogrodnicze.

Wyspecjalizowani pracownicy BallStall, wysoka jakość świadczonych usług, dyspozycyjność 24h oraz atrakcyjne ceny sprawią, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.
Copyright Ball-Stall.pl